+420 774 806 177
Důvěřujte kvalitě

Nacházíte se zde: Úklid Praha > Úklid bytů a domácností

Úklid domácností


Do rukou naší úklidové firmy můžete svěřit i úklid bytů či rodinných domů, zkrátka úklid domácností. Úklidu domácnosti právě naší úklidovou firmou nebudete litovat a navíc si ušetříte spoustu času, práce i starostí, které by vlastnoruční úklid domácnosti bezpochyby provázely.

Perfektní čistotu a dokonalou péči nevěnuje naše úklidová firma jen nábytku, myjeme též okna, podlahy, dezinfikujeme WC, koupelny a kuchyně, odstraňujeme trosky a provádíme další úklidové práce dle přání našich klientů.

úklid domácností

Nezalekneme se ani vysokých stropů nebo nestandardně velkých rozloh, jsme zkrátka připraveni uklízet domácnosti obvyklých i neobvyklých rozměrů.

Při úklidu domácnosti užíváme certifikovanou, zdravotně nezávadnou a šetrnou chemii. Na požádání předložíme dokumenty o naší odborné činnosti dokládající způsobilost k úklidům domácností i k dalším úklidovým službám spolu s osvědčením o splnění všech požadovaných kritérií námi užívaných čistících prostředků.

Protože domov je místo odpočinku, měla by jej obklopovat útulnost a čistota. O to se naše úklidová firma na profesionální úrovni postará! Uklízíme domácnosti a byty včetně oken, podlah, záclon a závěsů, koupelen, WC, předsíní, kuchyní, balkonů či teras atd. Rozsah služeb vždy určuje náš zákazník, perfektní kvalitu však my. Splňujeme evropské standardy úklidových firem a nejen v oblasti úklidu domácností usilujeme o harmonickou úklidovou firmu snažící se o další nárůst spokojené klientely.

úklid domácností splňuje všechna kritéria a požadavky, které jen mohou být na takové čištění vzneseny. Práce vždy vykonávají kvalifikovaní pracovníci naší úklidové firmy cenící si své pracovní pozice. Nedovolí si odvádět práci při úklidu domácnosti s rezervami a navíc pravidelně prochází novými školeními.

Vsaďte na naši úklidovou firmu a věřte, že po našem úklidu domácnosti budou vaše domovy čistotou jen zářit!

Aby toho nebylo málo, nabízíme vám dárkové poukazy na úklid domácnosti, které můžete věnovat jako vytoužený odpočinek od domácích prací svým blízkým či přátelům!

úklid domácnosti

úklid domácnosti

úklid domácnosti

úklid domácnosti

 
 
Nezávazná objednávka
Jméno
E-Mail
Telefon
Typ úklidu
Poznámka
(upřesnění)Copyright © 2018 úklid kanceláří. Všechna práva vyhrazena | Mapa webu | Prodáváme řezivo, palubky, OSB desky a další materiály!

Odkazy | Partneři 1 | Levné čištění koberců na profesionální úrovni | Úklid | Palubky | Kompletní úklidové služby . Starosti s úklidem nechte na profesionálech! | Úklidová firma Karlovy Vary | Profesionální čištění koberců za skvělou cenu | Úklidová firma Plzeň | Nejlepší barvy u nás. Provádíme kompletní rekonstrukce koupelny za nízkou a rozumnou cenu.