+420 774 806 177
Důvěřujte kvalitě

Nacházíte se zde: Úklid Praha > Pracovní agentura - pomocný personál

Pracovní agentura - pomocný personál


Před začátkem spolupráce s našimi klienty je na osobní pohovor vždy vyslána vedoucí pracovnice z řad našeho pomocného personálu na zaškolení a vyslechnutí požadavků, standardů a představ zákazníků o provedení úklidu.

Následně zaměstnankyně pomocného personálu vytvoří pracovní úklidový plán a zaškolí zákazníkem stanovený počet pracovníků. Vedoucí úklidu pak dochází kontrolovat plnění předem stanoveného plánu (vždy minimálně 1x týdně).

Jelikož naše úklidová firma disponuje velkým počtem zaměstnanců i pomocného personálu, jsme schopni urychleně nahradit nemocného či nevyhovujícího pracovníka za jiného.

Všichni naši zaměstnanci i pomocný personál jsou pečlivě prověřeni, podmínkou pro jejich zaměstnání v úklidové firmě je čistý trestní rejstřík, vyškolení v dané činnosti, vyškolení v bezpečnosti práce, dále pak pečlivost, spolehlivost a vstřícné vystupování.

Služby naše úklidová firma poskytuje v příznivé cenové hladině pohybující se již od 95 Kč/hodina/1 pracovník! Záleží na počtu pracovníků, pomocného personálu a celkovém počtu odpracovaných hodin pro Vaší společnost či domácnost. Navyšování počtu pracovníků automaticky snižuje hodinovou sazbu.

Spolupráce s naší úklidovou firmou probíhá na základě smlouvy o dílo, kde jsou jasně specifikované naše povinnosti, cena za námi poskytované služby, náhrady zaměstnanců, kontaktní osoby, kontrolní systém atd.

Ke každé zakázce naše úklidová firma přistupuje individuálně a rádi svým klientům osobně předložíme plán na snížení celkových úklidových nákladů. Krédem naší práce je spolehlivost, rychlost a kvalitně odvedené služby a je jen na Vás, abyste se sami přesvědčili o tom, jak svá předsevzetí naplňujeme.

Zákazníci mají možnost využít novou akční slevu, kterou pro ně naše úklidová firma připravila za podmínky, že k objednávce služeb využijí on-line formulář prostřednictvím internetu. Taková objednávka navíc šetří zákazníkův čas a umožňuje mu rezervování úklidových služeb 24 hodin denně přímo z pohodlí domova!

Nezávazná objednávka
Jméno
E-Mail
Telefon
Typ úklidu
Poznámka
(upřesnění)Copyright © 2019 úklid kanceláří. Všechna práva vyhrazena | Mapa webu | Prodáváme řezivo, palubky, OSB desky a další materiály!

Odkazy | Partneři 1 | Nejlepší barvy u nás. Provádíme kompletní rekonstrukce koupelny za nízkou a rozumnou cenu.