+420 774 806 177
Důvěřujte kvalitě

Nacházíte se zde: Úklid Praha > Filosofie firmy

Filosofie firmy


Nejdůležitější prioritou firmy je, vždycky byla a bude spokojenost zákazníků s naším úklidovým servisem. Návod, jak toho docílit, spočívá hned ve vícero aspektech.

Budujeme progresivní úklidovou firmu, proto bedlivě sledujeme nejnovější světové úklidové technologie a bez přestání usilujeme o vylepšování těch stávajících. Držíme tempo s pokrokem a budujeme dlouhodobé, oboustranně spokojené vztahy s našimi zákazníky.

Péče o klienta a jeho věrnost naší úklidové firmě je vůbec nejpodstatnějším stavebním kamenem naší společnosti. Bez klientely bychom neměli co a pro koho zlepšovat.

Nejen o objednavatele úklidových služeb, ale i o své pečlivé zaměstnance a pomocný personál dbáme s úctou a vstřícností. Jedině tak vytváříme v naší společnosti vhodné pracovní prostředí, kdy na kýženém výsledku záleží pracovníkům jako celému kolektivu dohromady. Každý pracovník je pro nás důležitý a nehledíme na to, jestli je manažerem nebo „jen“ utírá prach.

Z dlouhodobějšího hlediska se snažíme o vzrůst spokojené klientely a o upevňování vzájemných vztahů založených na vzájemné důvěře, neboť se jedná o oboustranně výhodný a žádaný svazek.

Doufáme, že i Vy, naši noví i stálí zákazníci, budete našimi službami jen a jen potěšeni a mile překvapeni!

Nezávazná objednávka
Jméno
E-Mail
Telefon
Typ úklidu
Poznámka
(upřesnění)Copyright © 2019 úklid kanceláří. Všechna práva vyhrazena | Mapa webu | Prodáváme řezivo, palubky, OSB desky a další materiály!

Odkazy | Partneři 1 | Nejlepší barvy u nás. Provádíme kompletní rekonstrukce koupelny za nízkou a rozumnou cenu.