+420 774 806 177
Důvěřujte kvalitě

Nacházíte se zde: Úklid Praha > Články > Úklid kanceláře

Úklid kanceláře

Úterý 22. 06. 2010

Moderní doba klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale také na dojem, jakým firma působí. Proto je nezbytné, aby Vaše kanceláře byly dokonale čisté a uklizené. Kdyby tomu tak nebylo, sebelepší pracovní výsledky by byly stále kaleny vzhledem místností, v nichž mají probíhat jednání s klienty. Každý majitel kanceláří tedy musí zajistit jejich úklid. Jak to však udělat? Nabízejí se v zásadě dvě možnosti. Zaměstnávat vlastní uklízecí četu, nebo najímat úklidovou firmu. Každá ztěchto možností má svá specifika. Nelze však říci, že by obě měly stejně kladů a záporů, že by obě varianty byly stejně výhodné. Z jednoduchých důvodů se jako výhodnější jeví druhá možnost, najímat profesionální úklidovou firmu. Ty nejzásadnější z těchto prostých důvodů naleznete v následujícím výčtu.

  1. Aby byl úklid pořádný, je třeba použít k jeho provádění značně specializovaných strojů a čisticích přípravků. Pokud chcete zajistit úklid svépomocí, musíte všechno drahé a mnohdy i rozměrné vybavení nakoupit a skladovat. To je, vzhledem ke své zbytečnosti, poměrně značná investice. A v případě, že se jí chcete vyhnout, činíte tak pouze na úkor kvality čištění. Specializovaná úklidová firma naproti tomu všechno potřebné vybavení vlastní, přiveze a zase odveze. Navíc v případě, že využijete jejích služeb, platíte pouze samotný úklid, nikoli také sociální a zdravotní pojištění, dovolenou a další peníze spojené se stálým zaměstnancem.
  2. Pokud neživíte vlastní uklízecí zaměstnance, nemusíte litovat toho, že se někdy udělá špíny méně a není třeba tolik uklízet. Zaměstnanec se stálým platem by byl za takový stav rád, ale v případě najímání úklidové služby budete rádi Vy. Naopak po večírku či malování kanceláří není problém uklidit více, aniž by bylo nutno odměňovat přesčasové hodiny. úklidová firma je flexibilnější v obou směrech, při větším i menším množství požadované práce, což je pro Vás v obou případech výhodné.
  3. Vysoká kvalifikace pracovníků společnosti úklid Praha a použití profesionálních čisticích prostředků a nástrojů Vám umožní dokonalý úklid kanceláří včetně takových artistických kousků, jako je mytí oken kanceláří ve výškové budově zvenku. Společnost používá pouze stroje a přípravky osvědčených a kvalitních značek, s nimiž lze zajistit nejšetrnější, nejdokonalejší a nejbezpečnější čištění všech povrchů.
  4. Neodmyslitelnou výhodou pořádného úklidu je prestiž. Servisní úklid, který úklid Praha zajistí na nejvyšší úrovni včetně čištění fasády, koupelny, nábytku a všech dalších povrchů, způsobí vyšší výkonnost Vašich zaměstnanců v příjemnějším prostředí, lepší zdravotní podmínky a zrcadlí i Váš finanční úspěch a stabilitu společnosti.Copyright © 2019 úklid kanceláří. Všechna práva vyhrazena | Mapa webu | Prodáváme řezivo, palubky, OSB desky a další materiály!

Odkazy | Partneři 1 | Nejlepší barvy u nás. Provádíme kompletní rekonstrukce koupelny za nízkou a rozumnou cenu.